Затіняюча сітка AGRI 4х50м 65% для тіні Турецька
3 050 ₴
- В наявності
- Код: 6282
+380 (96) 982-70-77
Оксана- +380 (95) 504-15-81Дмитрий
- +380 (93) 625-19-80Роман
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка затінювальна 65%
колір: темно-зелений;
ступінь затінення: 65%
стабілізація до дії ультрафіолетових променів: 5 роки.
Виробник Туреччина
Як джерело енергії для фотосинтезу сонячне світло є найважливішою умовою росту та розвитку рослин. До того ж, швидкість фотосинтезу, а отже, активність росту безпосередньо залежить від інтенсивності світла: що більше світла, то вище урожай.
Однак надмірна кількість світла не тільки не корисна для рослин, але навіть шкідлива. З одного боку, з досягненням певного рівня освітленості відбувається насичення фотосинтезу: подальше підвищення інтенсивності світла не активізує накопичення хімічної енергії. Рівень світлонасичення нижчий для тенелюбних рослин і вище — для світлолюбних, але й для тих, і для інших сонячного дня цей рівень перевищується в кілька разів.
З іншого боку, на фотосинтезу йде лише дуже незначна частина енергії сонячного світла. Інша ж йде на нагрівання ґрунту та поверхні рослин, а від них — повітря. З підвищенням температури збільшується витрата енергії на транспірацію і дихання рослин. За екстремально високих температур рослини витрачають більше енергії, ніж утворюється внаслідок фотосинтезу. Як наслідок, ріст рослин гальмується, що призводить до недостатня кількість врожаю. Якість врожаю для багатьох рослин, особливо декоративних, також неабияк гіршає.
Систему посилюється, якщо коріння рослин не отримує достатньо вологи для нормальної транспірації. Водний дефіцит запускає низку негативних фізіологічно-біохімічних змін у рослині, виснажує її, перетворює на легку мішень для хвороб і шкідників.Найвагомішим чинником підвищення кількості та якості врожаю є зменшення інтенсивності сонячного світла, що надходить до рослин у весняно-літній період. Для рослин відкритого ґрунту оптимальне рішення — використання сітки, що затіняє. З одного боку, вона затримує надмірну сонячну радіацію, а з іншого — заломлює й рівномірніше розподіляє сонячне світло.
Ступінь затінення сітки визначається матеріалом, з якого вона виготовлена, розмірами нитки та малюнком сітки, тобто характером переплетення ниток.
Фіксується сітка за допомогою металевих, пластикових або дерев'яних каркасів, промислового виготовлення або саморобних.
Аналогічно зазначені сітки затіняють рослини закритого ґрунту. Водночас треба зазначити, що для теплиць як скляних, так і плівкових, асортимент можливих засобів для зменшення інтенсивності сонячного світла набагато ширший. Вищий рівень регулювання мікроклімату в теплиці передбачає підвищені вимоги й до затінення. Загалом воно має бути диференціованим, тобто забезпечувати високе світлопропускання в похмуру погоду та затримувати надмірну радіацію в сонячну.
Ідеальний інструмент для цього — система заштовхування. Затінювальний екран закривається за високого освітлення та відкривається за низької. Як затінювальний матеріал використовується сітка або спеціальна тканина.
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴