Відгуки про компанію Hoz-misto
- Віталік П.
- Олександра К.
- Вадим Н.
Швидко і чітко
- Сергій М.
- Евгений В.
Товар прийшов з браком. Менеджера відмовляються співпрацювати та вирішувати питання по возврату або заміні товару. Бросают трубку, не відповідають на дзвінки. Жахливе відношення до кліентів. Категорично не рекомендую даного продавця.
- Сапронова Е.
Швидка відправка, ввічливий продавець. Дякую.
- Юра К.
Товар не відповідає заявленим параметрам. Продавчиня відмовилась від повернення, і на грубила. Дуже не рекомендую☹️☹️☹️
- Ігор З.
- Татьяна П.
Замовлення прийняли швидко і якісно. Загалом задоволена.
- Оксана З.